Forum Forum SKULL z LO Chrobry w Kłodzku Strona Główna Forum SKULL z LO Chrobry w Kłodzku
Szkolny Klub Uczniowski Licealistów LOCH'u
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Andrzejki 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum SKULL z LO Chrobry w Kłodzku Strona Główna -> Wydarzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emmiii
Nowicjusz



Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:54, 03 Gru 2006    Temat postu:

mi również andrzejki się nie podobały... ale plus za to, że chociaż "coś" zorganizowaliście... bo równie dobrze mogło nie być nic... uczymy się na błędach, więc następnym razem mam nadzieję, że będzie coś innego... mało zaangarzowania -> tu był błąd...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stecuszko
Administrator



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ej no sorry... z LO Chrobrego :]

PostWysłany: Nie 21:45, 03 Gru 2006    Temat postu:

Do Rose: czepiasz się stwierdzenia: "jesteś śmieszna". Jest to chyba mniej obraźliwe niż:
rose napisał:
to były andrzejki, przepraszam? i to organizował kto? bo nie wiem, wszyscy ręce umywali, 'to nie ja to wymyśliłem, nie ja', to kto? coś wam się daty pomyliły? wy nie wiecie co to są andrzejki? muzyka była stanowczo za głośno. dno. biednie cholernie. widzę, że się stara grupa-trzymająca-władzę, że ho-ho.

no ale...
Masz rację:
rose napisał:
jeśli odbierasz to jako krytykę i ta forma ci nie odpowiada, to przepraszam bardzo

to nie była krytyka to było wykrzyczenie złości (ktoś z wielkimi chęciami mółby nazwać to wypowiedzią)

Najbardziej chodzi właśnie o to, że każdy ma prawo się wypowiedzieć. A dokładniej jak z tego prawa korzysta. Wielu ludzi potrafi krytykować (wystarczy prześledzić nieliczne tematy na tym forum by bez problemu rozróżnić tych którzy umieją się wypowiedzieć od tych którzy takowej umiejętności nie posiadają), wskazywać błędy. Ktoś już o tym pisał, bodajże Soulferin. Argumentuj. Muzyka była za głośno - to jedyny argument, z którego wyszło, że to co zostało przygotowane to dno.

Ale nie o to chodzi. Napisz proszę, jak wolisz, żeby było;
niech coś będzie organizowane?
Czy też nie. Nic nie ruszajmy?
Widzisz w organizacji andrzejek z powodu niedostępności udziału nie brałem, ale nawet mnie lekko zabolały Twoje słowa. To tak jakbyś przez długi czas jako jedyna w mieście prowadziła przytułek dla bezdomnych, a potem przyszeł ktoś i zaczął się z tego wyśmiewać. Można takich ludzi zignorować. Można. Ale się odechciewa pracować.
Grupa trzymająca władzę jak nieładnie to ujełaś nie ma w tej szkole, żadnych profitów z racji tego co robimy. Nie płacą nam, sami musimy często dopłacać. Działamy charytatywnie :]. No ale z racji tego, że ktoś coś robi musi zostać poniżony? Rozumiem.

Po za tym fakt, że jat to forum internetowe, że jesteś osobą anonimową nie nadaje Ci prawa do naskakiwania na innych. Albo inaczej, nie jest to kulturalne. Kulturalnie byłoby (nawet tak burzliwą wypowiedź jak Twoją) poprzeć argumentami/propozycjami. Natomiast "klimat" Twojej wypowiedzi jest ewidentnie prześmiewczy. Bądżmy kulturalni. Jesteśmy z chrobrego reprezentujmy coś sobą.

P.S. Wiemy czym są Andrzejki. Ale primo: nie dałoby się zorganizować wieczoru andrzejkowego na którym pojawiłoby się wystarczająco dużo osób (ludzie wolą się bawić na dyskotekach zazwyczaj). I to tobie radziłbym zajrzeć do informacji o tym święcie które obchodzone jest 30 listopada. W polsce obchodzone jest z nocy 29/30.
P.S.2 Wiem, że kłótni niby nie chciałaś. I nie będzie to kłótnia. To będzie kulturalna wymiana zdań. Mam nadzieję.
P.S.3 A jak waszym zdaniem powinny wyglądać andrzejki w szkole?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rose
Nowicjusz



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:11, 04 Gru 2006    Temat postu:

dobra. koniec. było minęło. zrobiliście tak, może trochę nie wszyło. staracie się - okej, starajcie. kręci was to - jak najbardziej popieram. tylko, żeby to nie utrudniało nauki w tej szkole, a ją ułatwiało. rozumiesz? i bynajmniej nie jestem osobą anonimową, przedstawić się? Dorota Zięba klasa 2a, nr w dzienniku 30, rozmiar buta 36. coś jeszcze?
i rozumiem, że mogą Ci się wydawać nieco pretensjonalne moje wypowiedzi, bo generalnie taka jestem. ja was bynajmniej nie neguję, ja was zmuszam do tego byście pokazali co jesteście w stanie zrobić w tej szkole i to zrobili! tylko nie kosztem nauki. bo to jest najważniejsze w liceum.

Poruszyłaś coś o czym chciałbym podyskutować. Zapraszam do innego tematu naszego forum (by nie robić offtopica):
http://www.skull.fora.pl/viewtopic.php?p=152#152
Łukasz Stecko


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KooŁciK!!!!
Nowicjusz



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z Raju

PostWysłany: Pon 21:21, 04 Gru 2006    Temat postu:

No wiec drodzy internauci nazywam sie Arkadiusz Kołt jestem z klasy IIh i to ja byłem organizatorem Andrzejek 2006 w naszej szkole. Z chęcią wysłycham(wysłychamy bo w sumie to 12 osób brało udział w tej imprezie) w szkole waszych uwag i zrobimy wszystko zeby w przyszłosci było lepiej moze uda nam sie namówic takze was do pomocy. A co do Andrzejek to była moja wizja tego dnia, chciałem by było to cos nowatorskiego, po prostu cos odmiennego niz do tej pory. W załozeniach nasze działania miały byc na nieco wieksza skale ale niestety II dni teatru były w tym samym dniu i zostalismy pozbawienie nagłosnienia zasłonn i oswietlenia. Pokrzyżowało nam to troche plany ale i tak według mnie zrobilismy naprawde fajna rzecz.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dionizos
Nowicjusz



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Pon 22:29, 04 Gru 2006    Temat postu:

Wszyscy narzekają na andrzejki a ja powiem że mi się podobało bo najadłem się pierników za 20 groszy Very Happy i wygrałem 2 cukierki Very HappyVery Happy pozdro czarownice Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zamyslonko
Gość






PostWysłany: Śro 23:23, 06 Gru 2006    Temat postu:

A ja wygrałam nieprzygotowanie, ale wątpię, by profesor Wanda Leśnikowska to uznała... Wink)))

Andrzejki były słabe. Podobno licza się chęci, więc ok, jak sobie chcecie... Dla mnie za mało, zbyt niezorganizowanie... Tak to wyglądało z boku, chociaż może Wy bardzo się staraliście.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zamyslonko
Gość






PostWysłany: Śro 23:24, 06 Gru 2006    Temat postu:

A ja wygrałam nieprzygotowanie, ale wątpię, by profesor Wanda Leśnikowska to uznała... Wink)))

Andrzejki były słabe. Podobno licza się chęci, więc ok, jak sobie chcecie... Dla mnie za mało, zbyt niezorganizowanie... Tak to wyglądało z boku, chociaż może Wy bardzo się staraliście.

A swoją drogą, to może wciągnijcie więcej osób w to następnym razem, może coś z większą pompą...?

Dobranoc i dużo słodyczy pomikołajkowych. Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeanne
Nowicjusz



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Sob 0:07, 09 Gru 2006    Temat postu:

możliwe, że gdy będzie więcej osób coś się lepszego uda. tym razem wszystko było na 'gwałtu rety' jak już Koołcik wspomniał dni teatru też troszkę w tym przeszkodziły, ale co było to było, już tego nie odwrócimy.
ale stary...! jako jedyni daliśmy radę i przyszliśmy do szkoły najszybciej żeby cokolwiek tam zrobić, a dokładniej COŚ Z NICZEGO. <piona> ziomm Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zamyslonko
Gość






PostWysłany: Sob 17:03, 09 Gru 2006    Temat postu:

Jeanne napisał:

ale stary...!


Ja mam nadzieję, że to nie było do mnie...Wink)))

No ok, jeśli to było coś z niczego, to było całkiem ok. Wink
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeanne
Nowicjusz



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Sob 17:32, 09 Gru 2006    Temat postu:

nie, to było do koołcika Wink i skończmy już ten temat andrzejek bo jest nudny powoli, myślmy nad czymś nowym Very Happy może coś ruszymy z wośpem? ale to już zacznijmy w nowym temacie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum SKULL z LO Chrobry w Kłodzku Strona Główna -> Wydarzenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin